İlk Siparişinize Özel %10 İndirim Kodu “Yeni10”

Teslimat Ve İptal

Teslimat Ve İptal

Kleyzron.com üzerinden satın almış olduğunuz ürünler ödemenizden hemen sonra Hesabınız’da bulunan Siparişlerim/Ürünlerim sayfasında indirilebilir hale gelmektedir.

Web sitemizde ki ürünlerin tamamının izinsiz olarak paylaşılması/kullanılması (warez statüsünde öngörülerek) yasaktır. İlgili hususta oluşabilecek mağduriyet için dava/mahkeme yoluna tarafımızca başvurulacaktır.

Satın aldıktan sonra kullanımı engellemeyecek durumda özel isteklere bağlı olarak dosyalarda düzenleme yapılmamaktadır. Düzenlemeler yanlızca kullanımı engelleyen sorunlara çözüm olarak yapılmakta ve satın almış tüm kullanıcılara aynı anda dağıtılmaktadır.

Satın aldığınız ürün, tema scriptin lisansı belirttiğiniz domain/alan adı için kayda geçer ve herhangi bir koşulda değiştirilemez.

Satışı yapılan dosyalar anında teslim edildiğinden/dijital olduğundan dolayı iadesi mümkün değildir.

Firmamız web sitemiz üzerinden/online olarak teslim edilen hizmetler için ücret iadesi yapamamaktadır.

Firmamız, işbu “Gizlilik Politikası, İade ve Güvenlik Politikası” hükümlerini dilediği zaman sitede yayınlamak veya kullanıcılara elektronik posta göndermek veya sitesinde yayınlamak suretiyle değiştirebilir. Gizlilik Politikası hükümleri değiştiği takdirde, yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.

Bilgilendirme!

Sitemize üye olmadan da hızlı ve kolay bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz! Kayıt olmadan da favori ürünlerinizi keşfedin ve sipariş verin. Misafir olarak da aynı kaliteli hizmeti alın!